PreviousNext PreviousNext

درباره ما

تاریخچه گروه صنعتی آلومینیوم غدیر

این شرکت با نصب و راه اندازی خطوط متعدد تمام اتوماتیک و رباتیک توانایی ساخت قالب های اکستروژن آلومینیوم  و با دستگاههای پیشرفته تولید انواع مقطع آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک،رنگ آمیزی الکترواستاتیک و آنادیز را دارد که توسط بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب توانسته روزانه بالغ بر 10 تن انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید کند.

این سازمان در راستای دستیابی به بازارهای جهانی و همچنین هدفمند نمودن فعالیت های خود اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت نموده و موفق به اخذ گواهینامه ISO9001,2008و همچنین گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS 18001:2007 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004 از شرکت انگلیسی ACS شده است.

 

این شرکت دارای 11 بخش مجزا به شرح زیر می باشد:

1. واحدهای فروش

2. واحد ترسیم مقاطع تولید پروفیل آلومینیوم و طراحی قالب آن

3. واحد ساخت قالب

4. دستگاه پرس اکستروژن

5. میزهای نواری تمام خودکار با پولر هوشمند تمام اتوماتیک، استرچ و دستگاه برش

6. کوره اجینگ پروفیل آلومینیوم

7. خط رنگ الکترواستاتیک بصورت تمام اتوماتیک با پاشش رنگ بصصورت رباتیک

8. واحد آنادایزینگ

9. دستگاه تمام اتوماتیک پولیش پروفیل آلومینیومی

10. دستگاه لیبل زن اتوماتیک

11. واحد ریخته گری

 

واحدهای فروش:

شرکت میهن آلومینیوم با راه اندازی واحدهای فروش و با استفاده از خدماتی از جمله فروش و پشتیبانی و مشاوره و نظرسنجی و... در جهت هماهنگی با مشتریان عزیز گامی موثر بردارد که از جمله میتوان به فروش سیستم های آلومینیومی پرکاربرد اشاره کرد:

انواع لوله های آلومینیومی با قطر های متفاوت

سیستم لامل

درب اتوماتیک کرکره ای

سیستم فریم لیس

سیستم های پنجره های دوجداره

سیستم های لوازم خانگی(اجاق گاز- یخچال)

سیستم های حمل و نقل(اتوبوس- خودرو- قطار- مترو)

 

واحد ترسیم مقاطع آلومینیوم و طراحی قالب آن:

در این واحد ابتدا نقشه مقطع پروفیل توسط نرم افزار AutoCAD تهیه شده و سپس نقشه قالب توسط طراح با تجربه طراحی آماده میشود. این طرح سپس توسط مهندس متخصص در زمینه ساخت قالب و به کمک نرم افزارهایی از قبیل Solid Works،Catia سه بعدی شده و برنامه ساخت قالب (سنبه و ماتریس) آن توسط نرم افزارهای ساخت از قبیل Power Mill،Master Cam تهیه شده و به دستگاههای CNC ارسال میشود.

 

 واحد ساخت قالب:

واحد قالبسازی شرکت میهن آلومینیوم یکی از مدرنترین و پیشرفته ترین واحدهای ساخت قالبهای اکستروژن در ایران است.

این واحد مجهز به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و به روز دنیا میباشد که از آن جمله میتوان به فرزهای CNC و دستگاههای وایرکات و اسپارک وسوپر دریل اشاره کرد که مراحل و ترتیب ساخت قالب ها به شرح ذیل میباشد:

الف- برش فولاد بر اساس اندازه های موجود در نقشه قالب

ب- تراشکاری قالب ها براساس قطرهای داده شده در نقشه قالب

ج- خط کشی ایجاد طرح اولیه بر روی قالب ها بر اساس قطرهای داده شده در نقشه قالب

د- سوراخکاری قالب ها بر اساس قطرهای داده شده در نقشه قالب

و-فرزکاری توسط دستگاه های فرز CNC

ه- برشکاری ماتریس ها توسط دستگاه وایرکات

م- اسپارک سر سنبه ها در صورت نیاز

ل- جفت کردن قالب ها

 

دستگاه های پرس اکستروژن:

شرکت میهن آلومینیوم دارای یک پرس 22000 تن (8 اینچ) و یک پرس 1800 تن (7 اینچ)و دو پرس 800 تن (5 اینچ) میباشد که توان تولید بیش از 10 تن را روزانه دارد

 

میزهای نواری تمام خودکار با پولر هوشمند و استرچ و دستگاه های برش:

این خط مجهز به دستگاه پولر هوشمند و میزهای پیشرفته تمام اتوماتیک برای انتقال پروفیل های تولید شده به دستگاه استرچ جهت کشش و انتقال به دستگاه تستر جهت برش در اندازه های دلخواه میباشد.

کوره ایجینگ پروفیل:

شرکت میهن آلومینیوم دارای سه کوره ایجینگ جهت هرچه مقاوم تر کردن و بالا بردن سختی پروفیل های تولید شده میباشد که پس از خروج از کوره ایجینگ سختی پروفیل های تولید شده میباشد که پس از خروج از کوره ایجینگ

سختی پروفیل ها با دستگاه وبستر اندازه گیری میشود (سختی مورد تایید کنترل کیفی شرکت میهن آلومینیوم 12 الی 14 میباشد)

واحد آنادایزینگ:

شرکت میهن آلومینیوم دارای دو واحد آنادایزینگ مجزا میباشد. این واحدها با بهره گیری از 3 دستگاه رکتیفایر 10000 آمپر 2 ترنسفورماتور 8000 آمپر و سیستم تصفیه آبی اسمز معکوس و مجهز به یک دستگاه چیلر 50 تنی و وانهای آنادایز 6 متر میباشد که قادر به انجام آبکاری پروفیل ها و زیرسازی جهت رنگ و آبکاری نقره ای و رنگی برای تمامی مقاطع آلومینیومی با میکرون بالا با ظرفیت 2000 تن در سال را دارد. عملیات آنادایزینگ باعث تشکیل یک لایه نازک اکسیدی بر روی قطعات آلومینیومی میشود که این لایه باعث افزایش سختی و مقاومت در برابر خوردگی و ایجاد نمای تزیینی و تغییر برخی از خصوصیات فیزیکی آنها میشود.

پوشش آلومینیوم با پوشش رنگ پودری و دکورال:

شرکت میهن آلومینیوم دارای 2 خط رنگ پودری مجزا است که با بهره گیری از خط انتقال هوایی (کانوایر) کابین و سایکلون که دارای دستگاه پاشش رنگ به صورت اتوماتیک و دستی و کوره پخت رنگ میباشد که قادر است انواع مقاطع آلومینیومی به طول حداکثر 7.5 متر را به صورت الکترواستاتیک رنگ آمیزی نماید.

دستگاه پولیش پروفیل:

شرکت میهن آلومینیوم دارای دو دستگاه پولیش و براش تمام اتوماتیک میباشد که از آنها جهت براق کردن پروفیل های آلومینیوم استفاده میشود. در صورتیکه نیاز به سطح براقی از آلومینیوم برای مصارف تزیینی و نما مورد نیاز باشد از این فرآیند براق سازی استفاده میشود. همچنین میتوان از این فرآیند جهت زیر سازی برای انجام عملیات آنادایزینگ رنگهای مختلف استفاده کرد.

معرفي مديران شركت:

1-مديرعامل: آقای صادق سلماني تاتلاري

2–مدير بازرگاني: آقای هادی سلمانی تاتلاری

 

 


aph#r3

گالری تصاویر